Sprawdź elektroniczne gadżety, które warto zabrać na wakacje

Wakacyjne wojaże to doskonała okazja do zbierania doświadczeń i nowych wspomnień, ale również możliwość przetestowania nowoczesnych sprzętów elektronicznych. Poniżej zebraliśmy dla Ciebie gadżety, które zdecydowanie warto zabrać ze sobą na wakacje.

Bezprzewodowe słuchawki

Wypad nad morze, w góry lub nad jezioro to nie lada okazja to obcowania z naturą. Nie oznacza to jednak, że nie możesz tego robić… przy dźwiękach ulubionej muzyki lub ciesząc się ulubionym audiobookiem. Słuchawki bluetooth Xiaomi zapewnią Ci wygodę oraz wysoką jakość dźwięku. Możesz zapomnieć o plączącym się kablu i wiecznie wypadających słuchawkach. Dzięki łączności bezprzewodowej, słuchawki marki Xiaomi pozostają na miejscu również wtedy, gdy spacerujesz po plaży lub wchodzisz na górski szczyt!

Głośnik bezprzewodowy

Wyjeżdżasz ze znajomymi i chcesz mieć możliwość słuchania muzyki gdziekolwiek jesteś? Aby nie nadwyrężać kondycji smartfona (a także jego baterii), zainwestuj w dobrej jakości głośnik bezprzewodowy. Już średniej klasy urządzenie tego typu może pracować nawet przez kilka godzin bez konieczności ładowania. Pamiętaj jednak, by wybrać najlepszą z Twoje punktu widzenia opcję łączącą w sobie dobrą jakość dźwięku, odpowiedni rozmiar (tak, by zmieścić głośnik w plecaku lub torebce) i wytrzymały akumulator.

Wygodny selfie stick z funkcją statywu

Wakacyjny wypad to nie lada okazja do tworzenia wspomnień. Jeśli chcesz pochwalić się rodzinie i znajomym wyjątkowymi ujęciami – nie rezygnuj z umieszczania na nich również siebie. Dzięki selfie stickowi, zrobisz dobrej jakości zdjęcie, na którym ujmiesz zdecydowanie więcej niż tylko Twoja twarz! Zainwestuj w gadżet z funkcją statywu, która umożliwi Ci również wykonywanie tradycyjnych zdjęć z większej odległości.

Powerbank

Wszystkie elektroniczne sprzęty wymagają ładowania. Nowoczesny smartfony, które pozostają swego rodzaju centrami dowodzenia z opcją dostępu do bankowości mobilnej, mediów społecznościowych, aplikacji sklepów i wielu innych – zużywają dużo energii. Rozładowaniu mogą ulec również słuchawki bezprzewodowe czy głośnik. Powerbank pozwoli Ci naładować wybrane urządzenie elektryczne również poza domem – dzięki czemu nie musisz przerywać wycieczki lub rezygnować z przyjemności płynącej ze słuchania muzyki.

Czytnik e-book

Wielbiciele książek mogą zdecydować się na znaczne ułatwienie. Nie musisz już decydować, czy i ile książek zmieści się do torby (dlaczego tak mało?!) – możesz mieć je wszystkie w jednym, niewielkim urządzeniu. Czytnik e-booków pozwoli Ci cieszyć się dowolnie wybraną lekturą gdziekolwiek jesteś. Stosunkowo nieduży, lekki sprzęt idealnie sprawdzi się podczas letnich wojaży i nie tylko.

Przenośny router Wi-Fi

Wi-Fi jest obecnie niezbędne do działania większości aplikacji. Tymczasem pakiety internetu w smartfonach są dość małe, a niska prędkość po zużyciu całego transferu może być niewystarczająca. Nieduży, przenośny router Wi-Fi pozwoli Ci korzystać z szybkiego internetu gdziekolwiek jesteś!

Wyżej wskazane elektroniczne gadżety oczywiście nie wyczerpują wszelkich możliwości. Na rynku znajdziesz wiele więcej nowoczesnych urządzeń, które uprzyjemnią wyjazd!

Kategorie
Pozostałe