Modne i stylowe ubranka dla małych dzieci w 2022 roku

Trendy modowe zmieniają się z każdym sezonem. Doskonale widać to na ubraniach dla osób dorosłych. Za taką garderobą idzie odzież dla małych dzieci. W szafach dla małych dzieci można znaleźć różne modne akcenty, które pomagają stworzyć ciekawe stylizacje na każdą porę roku.

Trendy modowe zmieniają się z każdym sezonem. Doskonale widać to na ubraniach dla osób dorosłych. Za taką garderobą idzie odzież dla małych dzieci. W szafach dla małych dzieci można znaleźć różne modne akcenty, które pomagają stworzyć ciekawe stylizacje na każdą porę roku. W przypadku małych dzieci przydadzą się na pewno modne bodziaki – najbardziej uniwersalne ubranka, które przydają się w przypadku wszystkich dzieci przynajmniej do 2 roku życia.

Wygodne ubranka dla dzieci

Aczkolwiek, w przypadku małych dzieci, nie można zapomnieć o tym, że liczy się nie tylko moda, ale również wygoda. Takie właśnie jest body niemowlęce kopertowe, które dostępne jest w różnych kolorach – oczywiście, także w przypadku tych najmodniejszych. Tego typu element garderoby jest na tyle wygodny, że nie trzeba go wciągać przez głowę. A to tylko dlatego, że jest zapisany na całej długości, na boku.

Do tego posiada ono takie zatrzaski, które na pewno nie obluzują się podczas użytkowania. Nie ma więc obaw o to, że małe elementy przedostaną się do buzi dziecka. Body niemowlęce dla dziewczynki i dla chłopca jest świetne, jeżeli chodzi o utrzymanie pieluchy w jednym miejscu. Jest to bardzo ważne, jeżeli chodzi o te maluchy, które już samodzielnie próbują się poruszać.

Modne kolory w roku 2022

Na ubranka niemowlęce można patrzeć pod kątem kolorystyki. Jakie kolory będą mile widziane? Na pewno:

 • brązy,
 • delikatny niebieski,
 • intensywny granat,
 • głęboki niebieski,
 • ceglasty,
 • pudrowy różowy,
 • butelkowa zieleń,
 • ognisty czerwony – zarówno, jeżeli chodzi o chłopca, jak również o dziewczynkę.

Są to kolory, które mogą stanowić podstawę dla wielu stylizacji. Zarówno, jeżeli chodzi o zwyczajowe okazje, jak np. wyjście na spacer, jak również o te bardziej eleganckie sytuacje. Tych także nie brakuje w życiu malucha. Ot, chociażby jego pierwsze urodziny.

Stylowe body na roczek

Skoro już o pierwszych urodzinach mowa, to może warto zamówić body niemowlęce na roczek w modnych kolorach? Tak, będzie to doskonała propozycja. Zarówno, jeżeli chodzi o rodziców, jak również pozostałych członków rodziny. Przecież nikt nie powiedział, że maluch może mieć tylko jedno body kopertowe z okazji swoich pierwszych urodzin.

Takich body może mieć przynajmniej kilka. Eleganckie body niemowlęce można założyć na swoje urodziny, ale równie dobrze później. Do momentu aż nie wyrośnie on z nich. Uwaga! Drodzy Rodzice! Nie pozbywajcie się od razu takiego ubranka. Pozostawcie je w swoim domu. Tak na długi czas. Będzie to dla Was niezwykle sentymentalna pamiątką. A i samo dziecko za kilkadziesiąt lat ucieszy się, jeżeli będzie takie body mogło zobaczyć. Nawet najwięksi twardziele wzruszają się na taki widok.

Jakie body można zamówić na pierwsze urodziny? W różnych rozmiarach, w różnych kolorach. Co najważniejsze – z bardzo wesołymi napisami. Podkreślą one jeszcze mocniej urok tej wyjątkowej okazji. Do wyboru są:

 • Mam już roczek z nadrukowaną muszką,
 • Roczek panowania z nadrukowaną koroną,
 • Ale Szok mam już rok z nadrukowaną koroną w kolorze złota,
 • Jedynka niebieska z koroną z imieniem,
 • Na roczek z imieniem i koroną,
 • Jedynka ze smokiem i możliwością nadrukowania imienia.

To tak naprawdę tylko przykłady. Wybór jest zdecydowanie większy. Na tyle, że ciężko będzie wybrać jedną opcję. Dlatego też można pomyśleć o kilku bodziakach.

Czarne body niemowlęce stanie się podstawą do tego, aby stworzyć wiele wymyślnych kreacji.

Modne stylizacje dla najmłodszych

Mówi się, że niezależnie od tego, co dziecko na siebie założy, to i tak będzie wyglądać niezwykle urodziwie. I faktycznie, coś w tym jest. Co jednak nie oznacza, że do ubierania niemowlaka nie można podejść w bardzo przemyślany sposób.

Z czym można łączyć bodziaki? W przypadku dziewczynek mogą to być chociażby spódniczki tut. Niezwykle modne, falbaniaste kreacje, które można założyć na wspomniane już wyżej, pierwsze urodziny. Tego rodzaju spódniczki cieszą się ogromną popularnością. Do tego są zgodne z najmodniejszymi trendami.

W przypadku chłopców można pomyśleć o spodniach typu pumpy. Rozszerzane na wysokości pasa i bioder, ze zwężeniami u dołu. Jeżeli chodzi o kolory, to dobrą propozycją są brązy z odcieniami koloru pomarańczowego. Tego typu propozycja będzie mile widziana zarówno wiosną, jak również w innych porach roku.

Jeżeli pora roku i pogoda za oknem będzie sprzyjać, zawsze można pomyśleć o tym, aby samodzielnie założyć bodziaki. W opcji z krótkim lub długim rękawem. Maluch na pewno nie będzie miał nic przeciwko tak wygodnemu ubranku, jakie założą mu dorośli.

Kategorie
Pozostałe