Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial – zobacz, czym różni się od zwykłego zabiegu mikrodermabrazji!

Zależy Ci na szybkiej i nieinwazyjnej poprawie wyglądu skóry? Chcesz głęboko oczyścić swoją skórę, nie narażając jej jednocześnie na nadmierne podrażnienie i przesuszenie? Zabieg mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Wraz ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie podpowiadamy, czym różni się mikrodermabrazja wodna od innych zabiegów kosmetycznych na twarz o właściwościach złuszczająco-oczyszczających!

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial

Specjaliści z warszawskiej Kliniki Miracki, w której można wykonać mikrodermabrazję wodną Hydrafacial, polecają ten zabieg ze względu na bardzo kompleksowe podejście do specjalistycznej pielęgnacji skóry. A to przede wszystkim ze względu na możliwość jednoczesnego oczyszczania, nawilżania i odżywiania skóry skóry twarzy. Tradycyjne zabiegi mikrodermabrazji nie zapewniają pacjentowi nawilżania i odżywiania skóry podczas głębokiego oczyszczania, narażając go jednocześnie na dyskomfort i długie dochodzenie do siebie po zabiegu. To ogromna przewaga mikrodermabrazji wodnej nad klasyczną mikrodermabrazją – nawilżanie skóry podczas zabiegu skutecznie zapobiega podrażnieniom i zaczerwienieniom skóry po zakończonej procedurze zabiegowej.

Dla kogo zabieg mikrodermabrazji wodnej?

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial to zabieg idealny dla kobiet, które zmagają się z pierwszymi oznakami starzenia, objawami zmęczenia czy pogorszeniem się kondycji skóry w wyniku długotrwałej i intensywnej ekspozycji słonecznej. Zabieg poprawi stopień nawilżenia skóry, pomoże złuszczyć zrogowaciały naskórek, a także głęboko oczyścić skórę. W wyniku terapii skóra stanie się widocznie wygładzona i odżywiona niezbędnymi substancjami aktywnymi, które zapewnią jej redukcję zmarszczek, elastyczność i blask, a także zapobiegną powstawaniu nowych objawów fotostarzenia. Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial to idealny sposób na uzupełnienie codziennej i domowej pielęgnacji, jak również innych zabiegów odmładzających z zakresu medycyny estetycznej.

Mikrodermabrazja wodna – efekty

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial to nie tylko przyjemny dla pacjenta, lecz także szybki i przynoszący błyskawiczne efekty zabieg kosmetyczny. Poprawę wyglądu skóry można zauważyć już bezpośrednio po zakończeniu zabiegu, a uzyskane rezultaty będą utrzymywać się nawet do kilkunastu dni. Specjaliści z Kliniki Miracki radzą jednak, aby dla uzyskania jak najbardziej spektakularnych i utrzymujących się długo rezultatów przeprowadzić pełną terapię składającą się z 6 zabiegów wykonywanych w tygodniowych odstępach. Po zakończeniu terapii warto natomiast raz na miesiąc powtarzać zabieg, aby utrwalić jego działanie i móc cieszyć się zdrową i piękną skórą na długo.

Jak wygląda zabieg mikrodermabrazji?

Mikrodermabrazja wodna Hydrafacial trwa zaledwie 30-60 minut i składa się z kilku różnych etapów. Na początku specjalista przeprowadza gruntowne oczyszczanie, aby odświeżyć skórę i przygotować ją na działanie aplikowanych w następnej kolejności substancji aktywnych. Na oczyszczoną skórę, gdy oczyszczone pory będą maksymalnie otwarte, specjalista naniesie odpowiednie składniki przeciwutleniające, oczyszczające, przeciwzapalne i nawilżające, zapewniając skórze kompleksową pielęgnację. W kolejnych etapach zabiegów, podczas nanoszenia wybranych substancji czynnych na skórę pacjenta, specjalista używa różnych końcówek urządzenia, pozwalających na mniejszą lub większą ingerencję w strukturę naskórka.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat zabiegu mikrodermabrazji wodnej Hydrafacial? Dodatkowe informacje znajdziesz na stronie: https://klinikamiracki.pl/zabieg/mikrodermabrazja-wodna-hydrafacial-zabieg-podstawowy/

Kategorie
Uroda