Jaką metodę przedłużania rzęs wybrać?

Marzysz o długich, gęstych rzęsach i hipnotyzującym spojrzeniu? Nic prostszego! Z pomocą przychodzą nowoczesne techniki przedłużania rzęs, dzięki którym wyeliminujesz wszelkie niedostatki natury.

Dlaczego warto sprawdzić metodę objętościową?

Obecnie jedną z najpopularniejszych usług dostępnych w salonach kosmetycznych jest metoda objętościowa. Czemu? Połączona z atrakcyjnym makijażem daje spektakularne efekty. Ponadto jeśli zabieg wykonuje doświadczona kosmetyczka, która używa produktów najwyższej jakości, możemy mieć całkowitą pewność, że nałożone rzęsy objętościowe nie będą miały negatywnego wpływu na nasze zdrowie (wysokiej klasy rzęsy syntetyczne nie obciążają naturalnych włosków).

Jeśli szukasz produktów z górnej półki, konieczne sprawdź ofertę Posh Lashes – http://pieknimlodzi.pl/najlepsze-metody-przedluzania-i-zageszczania-rzes/. Rygorystyczny proces kontroli jakości (aż 9 szczegółowych etapów!) sprawia, że rzęsy objętościowe od uznanego, polskiego producenta cechują się znakomitą jakością i ponadprzeciętną trwałością włókien poliestrowych, z których zostały wykonane.

Rzęsy na pasku – domowy zabieg, efekt jak z salonu kosmetycznego

Drugą metodą, którą z powodzeniem można wykonać w domowym zaciszu jest przedłużanie za pomocą rzęs na pasku. To świetne rozwiązanie dla kobiet, które pragną atrakcyjnego dopełnienia stylizacji, aczkolwiek wymagają większej swobody (rzęsy na pasku można w każdej chwili zdjąć, umieścić w specjalnej kasetce i użyć ponownie w przyszłości). Produkty tego typu również posiada marka Posh Lashes – https://www.poshlashes.com/pl,rzesy-na-pasku.html. Decydując się na ich zakup, możesz być pewna:

  • łatwej, bezstresowej aplikacji, która nie wymaga dużego doświadczenia,
  • wysokiej jakości włókien, które zachowują efektowny wygląd przy wielokrotnym użytkowaniu (rzęsy zazwyczaj starczają nawet do 20 aplikacji),
  • bawełnianego paska w czarnym kolorze ułatwiającego prawidłowe wykonanie całego zabiegu.

Marzenie o przepięknym spojrzeniu możesz spełnić już dziś. Wystarczy wybrać jedną z powyższych metod!

Kategorie
PolecaneUroda