Prezent na Walentynki dla dwojga: 3 gadżety

Walentynki to wyjątkowe święto, dlatego też prezent wręczany z tej okazji ukochanej osobie powinien być jedyny w swoim rodzaju. Dobrym pomysłem może być sprawienie sobie wspólnego prezentu, który pozwoli Wam jeszcze bardziej zbliżyć się do siebie i wspólnie cieszyć się swoim uczuciem. Zobaczmy dziś, jakie są najpopularniejsze gadżety erotyczne dla par i które z nich sprawdzą się najlepiej, jako prezent na Walentynki dla dwojga.

Co na Walentynki – gadżety erotyczne dla par

Zastanawiacie się, czy gadżety erotyczne dla par na pewno będą odpowiednim prezentem na Walentynki? Wiele osób do tematu zabawek erotyczny podchodzi z pewnym skrępowaniem. Walentynki to jednak idealna okazja, aby pozwolić sobie na odrobinę fantazji i spróbować czegoś nowego. Czasem warto więc skoczyć na głęboką wodę i zdecydować się na walentynkowy prezent w postaci gadżetów erotycznych dla par.

Jakie gadżety erotyczne dla dwojga wybrać?

Poniżej prezentujemy kilka najpopularniejszych zabawek erotycznych dla dwojga, które można znaleźć w dobrych sex shopach. Zapraszamy do lektury, a być może znajdziecie coś, co Wam się spodoba i co będziecie chcieli wypróbować wspólnie z partnerem czy partnerką.

Pomysły na walentynki – wibrator dla par

Pierwszym pomysłem na Walentynki są tak zwane wibratory dla par. Te gadżety erotyczne zostały zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby dostarczyć nowych doznań w czasie gry wstępnej oraz stosunku zarówno kobiecie jak i mężczyźnie. Zastanawiacie się, jak działa wibrator dla par? Spójrzmy na poniższe zdjęcie.

Szersza część ta, na której na zdjęciu jest kciuk, przylega do łechtaczki i pełni taką funkcję jak wibrator łechtaczkowy. Węższe ramię umieszczane jest wewnątrz pochwy, gdzie stymuluje zarówno punkt G kobiety, jak i członek partnera (na zdjęciu w miejscu palca wskazującego). Wibratory dla par to więc jedyne gadżety erotyczne, poza pierścieniami erekcyjnymi, które stymulują jednocześnie obie strony. Można powiedzieć, że gadżet ten to wibrator punktu G, wibrator łechtaczki i wibrator dla mężczyzn w jednym. Wiele modeli wibratorów dla par posiada również możliwość bezprzewodowego połączenie ze smartfonem lub specjalnym pilotem.

Szarfy do krępowania i opaski na oczy

Bardzo popularnym gadżetem erotycznym dla dwojga są również szarfy do krępowania. Ten niezwykle prosty drobiazg, może wprowadzić Was w świat całkowicie nowych doznań. Jeśli zawsze mieliście ochotę spróbować delikatnej zabawy w BDSM, ale odrzucają Was skórzane czy metalowe kajdanki, to szarfy do krępowania będą idealne. Są najczęściej wykonane z delikatnego i miłego w dotyku materiału i posiadają regulowane zapięcia. Szarfy do krępowania świetnie sprawdzą się w czasie gry wstępnej, jak i przy zabawach bondage. Szarfy do krępowania można często kupić w zestawach, wraz z opaską na oczy. Pamiętajmy, że odcięcie jednego zmysłu wpływa często na wyostrzenie pozostałych doznań. Załóżcie więc opaskę na oczy i spróbujcie więc poddać się pieszczotom partnera, a może okazać się, że będzie to całkiem nowy rozdział Waszego życia intymnego.

Świece do masażu intymnego – erotyczne gadżety na prezent

Jeśli uważacie, że gadżety erotyczne nie są dla Was, mamy jeszcze jedną propozycję. Są to świece do intymnego, erotycznego masażu. Świece do masażu mają bardzo przyjemny zapach, tworzący romantyczną atmosferę i dodatkowo pobudzający. Po wypaleniu świece pozostawiają delikatny balsam idealny do wspólnego, intymnego masażu. Świece do masażu renomowanych producentów, jak Bijoux Indiscrets czy Shunga pozbawione są parabenów, i gliceryny. Są dzięki temu są całkowicie bezpieczne i nie powodują podrażnień skóry ani reakcji alergicznych.

Mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji gadżetów erotycznych dla par znajdziecie coś, co Wam się spodoba i pozwoli Wam poszerzyć Wasze łóżkowe horyzonty.

Kategorie
Pozostałe