Piękne i zadbane paznokcie? To możliwe!

Każda kobieta wie, że piękne, zadbane paznokcie sprawiają, że nasze dłonie prezentują się doskonale i są prawdziwą wizytówką. Niestety, codzienne czynności sprawiają, że tradycyjnie pomalowane płytki paznokciowe nie są w stanie wyglądać idealnie dłużej, niż przez jeden dzień. Nic więc dziwnego, że coraz więcej pań poszukuje rozwiązania, które pozwoliłoby im cieszyć się idealnie wyglądającymi dłońmi przez dłuższy czas. Na szczęście, takie zabiegi już istnieją i są dostępne w wielu dobrych salonach, takich jak https://easywaxing.pl/pl/. Poznajmy je więc lepiej.

Manicure hybrydowy – trwałość jakiej potrzebujesz

Manicure hybrydowy to rozwiązanie, które pozwala cieszyć się idealnie pomalowanymi paznokciami nawet przez kilka tygodni. Podczas zabiegu nakładana jest baza, wybrany przez klientkę kolor oraz preparat utwardzający i nadający połysk. Każda warstwa lakieru utwardzana jest za pomocą lamp UV co sprawia, że efekt zabiegu utrzymuje się przez długi czas.

Manicure japoński – idealne paznokcie bez lakieru

Aby twoje paznokcie prezentowały się idealnie wcale nie potrzebujesz kolorowych lakierów. Wystarczy bowiem, że postawisz na nowoczesny manicure japoński, który polega na wsmarowaniu w paznokcie specjalnej pasty, która nie tylko wzmacnia je i wygładza, ale również nadaje im zdrowy koloryt oraz delikatny blask. To idealne rozwiązanie dla pań ceniących sobie naturalność.

IBX System – moc odżywiania

Kolejnym zabiegiem, dzięki któremu twoje dłonie mają szansę prezentować się doskonale jest zabieg IBX System, który polega na nałożeniu na płytkę paznokcia specjalnej, nowoczesnej odżywki o unikalnym składzie. Zabieg ten wzmacnia paznokcie, sprawia, że stają się lśniące i zadbane a także chroni je przed pękaniem i wysuszeniem.

Jak widzisz, nowoczesne zabiegi manicure nie tylko sprawiają, że twoje paznokcie mogą prezentować się doskonale, ale również w żaden sposób nie szkodzą naturalnej płytce paznokciowej. Ich efekty są zaś trwałe i z powodzeniem zagwarantują ci piękny wygląd dłoni nawet przez kilka tygodni. Jest to więc propozycja, którą warto rozważyć.

Kategorie
Uroda