Nie taki diabeł starszny… jak go malują!

Lakier hybrydowy nakłada się tak łatwo, jak zwykły lakier. Różnica polega na tym, że po przed nałożeniem koloru musisz nałożyć bazę hybrydową, a na koniec zaaplikować top. Dodatkowo każdą warstwę musisz utrwalić w lampie UV lub LED. Od teraz Ty i Twoje paznokcie jesteście gotowe do działania!

Jak wykonać manicure hybrydowy w 4 krokach?

Odpowiedź jest jedna – bardzo prosto! Potrzebujesz kilku rzeczy, przede wszystkim lakier lub kilka lakierów hybrydowych Isabellenails, w zależności od swoich preferencji – daj się ponieść wyobraźni! Niezbędna będzie, baza i top Isabellenails – zwykły lub matujący, lampa – UV bądź LED, bloczek polerski i odtłuszczacz Isabellenails. Wszystkie produkty znajdziesz w naszym sklepie https://isabellenails.pl/

Krok 1:

Rozpocznij manicure od przygotowania płytki paznokcia oraz odsunięcia skórek. Opiłuj i nadaj paznokciom pożądany kształt, wypoleruj je bloczkiem polerskim i odtłuść za pomocą gotowego produkty marki Isabellenails. Wykonaj ten krok dokładnie, dobre zmatowienie i odtłuszczenie płytki paznokcia zapobiega późniejszemu marszczeniu i odchodzeniu lakieru.

Krok 2:

Po przygotowaniu płytki rozpoczynamy kolejny etap stylizacji hybrydowej, czyli nakładamy cienką warstwę bazy Isabellenails i utwardzamy ją pod lampą.

Krok 3:

W kolejnym etapie nakładamy cienkie warstwy kolorowego lakieru hybrydowego na paznokcie. Pamiętaj aby każdą warstwę z osobna utwardzić pod lampą. Czy jest jakaś różnica w nakładaniu lakieru hybrydowego i zwykłego? Otóż nie ma żadnej. Czynność wykonujemy w ten sam sposób. Proste, prawda?

Krok 4:

Po utwardzeniu warstw kolorowego lakieru hybrydowego, aplikujemy warstwę topu, a następnie również ją utwardzamy pod lampą. Paznokcie są już prawie gotowe! Przetrzyj je odtłuszczaczem, możesz pominąć ten krok jeśli zdecydujesz się na Isabellenails Top No Wipe. Wetrzyj oliwkę w skórki i ruszaj zdobywać świat!

Co to jest warstwa dyspersyjna?

Warstwa dyspersyjna jest lepka i tworzy się po utwardzeniu lakieru hybrydowego w lampie. Pomaga ona w łączeniu się ze sobą kolejnych warstw oraz innych produktów.

Wszystkie nasze lakiery hybrydowe, za wyjątkiem Top No Wipe wytwarzają warstwę dyspersyjną aby ułatwić Ci wykonywanie stylizacji.

 

Jak zmyć manicure hybrydowy w 3 prostych krokach?

Lakiery hybrydowe cechują się niezwykłą trwałością, dlatego nie usuniemy ich zwykłym acetonem. W jaki sposób więc mamy to zrobić aby nie zniszczyć płytki paznokcia?

W tym celu zaopatrz się w: specjalny Aceton Isabellenails – jest to płyn stworzony przez nas do usuwania lakierów hybrydowych, waciki bezpyłowe, striper/drewniany patyczek, pilnik do paznokci oraz folię aluminiową lub klipsy do ściągania hybryd.

Krok 1:

Delikatnie opiłuj warstwę topu na paznokciach. Ta czynność ułatwi wniknięcie acetonu w lakier, co skutkuje łatwiejszym i szybszym usunięciem hybryd.

Krok 2:

Nasącz waciki bezpyłowe Acetonem Isabellenails, połóż na paznokcie i owiń starannie folią aluminiową lub załóż klipsy do ściągania hybryd.

Krok 3:

Po 10 minutach zdejmij folię/klipsy i usuń lakier za pomocą stripera/drewnianego patyczka.


Co jeszcze warto wiedzieć?

Przechowuj lakiery hybrydowe zawsze z dala od bezpośredniego źródła światła, włączonej lampy UV, światła słonecznego. Temperatura otoczenia nie powinna być wysoka – temperatura pokojowa jest w porządku. Pamiętaj także aby lakiery zawsze stały pionowe, a nie leżały przewrócone.

Zawsze nakładaj cienkie warstwy lakierów hybrydowych, czy jest to baza czy kolor, pamiętaj, że lepiej nałożyć dwie cienkie warstwy niż jedną grubą. Zapobiegnie to odchodzeniu i marszczeniu się produktu.

Uważaj na skórki! Dopilnuj aby je odsunąć oraz zabezpieczyć krawędzie palców lub nie „dojeżdżaj” lakierem bezpośrednio do skórek. Powietrze, które może dostać się pod lakier będzie przyczyną odchodzenia lakieru.

Buteleczka lakieru hybrydowego Isabellenails o pojemności 6ml starcza na około 9-10 zabiegów kosmetycznych.

Kategorie
PoradnikiUroda