Termolifting Zaffiro – sposób na jędrne pośladki

Jędrne, wysportowane, kształtne pośladki bez cellulitu i nierówności, z gładką skórą, doskonale wpisują się w obecne urodowe trendy. Jednak wraz z upływem czasu, skóra stopniowo traci elastyczność i napięcie. Wiele kobiet chcąc poprawić wygląd starzejących się pośladków, decyduje oddać się w ręce lekarzy medycyny estetycznej.

W opinii ekspertów z Kliniki Miracki w Warszawie zabiegiem, który daje rewelacyjne efekty, bez użycia skalpela jest termolifting Zaffiro – jakie są największe zalety tej terapii i jakie inne partie ciała może wymodelować?

Termolifting Zaffiro a przyczyny utraty jędrności pośladków

Jakie są najczęstsze przyczyny obwisłych pośladków i utraty ich pożądanego kształtu? Z tego typu problemem, najczęściej zmagają się kobiety około 40 roku życia, które nie uprawiają żadnego sportu, prowadzą siedzący tryb życia, odżywiają się niezdrowo (dieta bogata w cukry) i mają częste wahania wagi, co bardzo niekorzystnie wpływa na stan napięcia skóry. Nadmiar tkanki tłuszczowej również zaburza proporcje sylwetki i sprawia, że kobiece pośladki nie wyglądają atrakcyjnie i ponętnie. Podniesienie i lifting pośladków jest idealnym sposobem poprawy wyglądu tej części ciała, sprawiając, że cała sylwetka będzie prezentowała się znacznie atrakcyjniej.

Jak wygląda zabiegu termoliftingu Zaffiro?

Termolifting Zaffiro wykonywany jest przez doświadczonego i wykwalifikowanego specjalistę medycyny estetycznej (kosmetologa). Procedura jest szybka, bezinwazyjna i bardzo skuteczna. Dzięki dobroczynnemu działaniu światła podczerwonego IR o odpowiednio dobranej długości fali (750-1800 nm), głębokie warstwy skóry właściwej są rozgrzewane do temperatury około 65 stopni Celsjusza. Włókna kolagenowe zostają w sposób kontrolowany podrażnione, czego efektem jest poprawa napięcia, jędrności i zagęszczenie struktury skóry i liftingu. Proces ten zachodzi stopniowo, finalny rezultat widać po 3-6 miesiącach (zalecana jest seria kilku zabiegów). System chłodzenia sprawia, że zabieg nie jest w żaden sposób bolesny, czy dyskomfortowy dla pacjentki, nie ma też ryzyka poparzeń skóry. Z termoliftingu mogą korzystać zarówno osoby przed 30. rokiem życia, w celach profilaktycznych, jak i bardziej dojrzałe pacjentki, które walczą z zaawansowaną wiotkością skóry. Brak okresu rekonwalescencji sprawia, że nie trzeba rezygnować z normalnego trybu życia i bezpośrednio po zabiegu można wrócić do swoich codziennych czynności.

Jakie inne niedoskonałości likwiduje termolifting Zaffiro?

Poprawa kondycji pośladków to tylko jedno z możliwych zastosowań zabiegu Zaffiro. Urządzenie intensywnie odmładza skórę, pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych, redukuje obwisłości na twarzy i szyi, poprawiając owal. Termolifting Zaffiro wygładza też zmarszczki, podnosi opadające policzki, obkurcza skórę brzucha u kobiet po porodzie, likwiduje tzw. motylki (wiotką skórę ramion) oraz wpływa pozytywnie na wygląd starzejącego się dekoltu oraz obwisłych piersi.

Kto nie może poddać się liftingowi termicznemu? Z zabiegu wyklucza:

 • ciąża,
 • karmienie piersią,
 • opryszczka,
 • aktywny trądzik,
 • zażywanie leków światłouczulających,
 • przerwanie ciągłości skóry w miejscu zabiegowym,
 • choroby nowotworowe,
 • stosowanie retinoidów,
 • przyjmowanie sterydów,
 • stosowanie wypełniaczy i nici PDO,
 • choroby tkanki łącznej.

Jak widać, promieniowanie podczerwone IR pozwala w nowatorski sposób uporać się z wieloma niedoskonałościami skóry u osób w różnym wieku. To nowoczesna i nieinwazyjna technologia, która może być stosowana u pacjentek z dowolnym fototypem skóry (wrażliwa, czy opalona skóra nie są żadnym przeciwwskazaniem do zabiegu).

Twoje pośladki straciły atrakcyjny kształt, chcesz poprawić gęstość i napięcie skóry? Termolifting Zaffiro pomoże Ci osiągnąć ten cel – więcej informacji na temat przebiegu zabiegu, wskazań i przeciwwskazań znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl/

Kategorie
Uroda