Przygotuj swoje ciało do wakacji!

Zbliża się Twój upragniony, wakacyjny wyjazd, a Ty wciąż nie wiesz, jak przygotować swoje ciało, aby podczas urlopu wyglądać ładnie i promiennie? Nie martw się! Nasza hurtownia kosmetyczna LaDiosa przychodzi z pomocą! Doskonale wiemy, jak ważne jest dobre samopoczucie podczas wyjazdu. W końcu lubimy mieć gładką i lśniącą skórę, zadbany manicure i pedicure hybrydowy oraz piękne stopy. Nasuwa się jednak pytanie, jak zadbać o siebie latem oraz jakich produktów użyć, aby czuć się dobrze? Za chwilę zdradzimy Ci kilka sprawdzonych sposobów, które przyniosą zadowalające efekty!

Krok 1. Peeling, czyli złuszczanie naskórka

Pierwszym, podstawowym krokiem w drodze do pięknej i gładkiej skóry jest systematyczne złuszczanie martwego naskórka. Dlaczego jest to aż tak ważne? Otóż nadmiar obumierających komórek naskórka może doprowadzić do nieestetycznego wyglądu naszej skóry. Zaczyna ona wyglądać na zmęczoną i odwodnioną. Ponadto martwy naskórek może sprawić, że produkty nakładane na naszą skórę, nie wchłoną się tak, jak powinny. Dlatego też zalecamy regularne stosowanie peelingów, które pozwolą nam pozbyć się naskórka, a przy tym wygładzić powierzchnie skóry. Hurtownia kosmetyczna La Diosa posiada aktualnie bardzo zróżnicowaną ofertę poszczególnych peelingów do skóry ciała, twarzy oraz głowy. Znajdziesz tutaj zarówno peelingi cukrowe, jak i solne.

Krok 2. Nawilżenie

Po dokładnym oczyszczeniu skóry z martwego naskórka możesz przystąpić np. do depilacji całego ciała, po której konieczne jest odpowiednie nawilżenie. Latem przez wysokie temperatury zaczynamy wytwarzać pot, który pozbywa się wody z naszego organizmu. Koniecznym jest zatem, aby każdego dnia dostarczać swojemu organizmowi odpowiednich ilości wody od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Kremy nawilżające, balsamy, czy też musy do ciała to absolutny must have, który powinien znaleźć się w twojej kosmetyczce. Należy również pamiętać o stosowaniu produktów z filtrem, gdyż narażenie swojej skóry na zbyt intensywne promieniowanie słoneczne może doprowadzić do poważnych poparzeń.

Krok 3. Nie zapominaj o stopach!

Czasem podczas przygotowań do wakacyjnego wyjazdu zapominamy o odpowiednim przygotowaniu swoich stóp. W efekcie po wyjściu na plaże czujemy się skrępowane, gdyż nasze paznokcie nie wyglądają zbyt estetycznie, a skóra na stopach jest przesuszona bądź popękana. Żadna z nas nie lubi się tak czuć. Dlatego też warto poświęcić chwilę przed wyjazdem, aby uniknąć tego typu sytuacji. Na początku pamiętaj o dokładnym wypeelingowaniu swoich stóp, aby nadać im gładkości. Następnie polecamy zastosowanie specjalnych masek nawilżających do stóp, dzięki którym stają się niezwykle miękkie. Na końcu zadbaj o pedicure, aby podkreślić swoje paznokcie. Po wykonaniu wszystkich wyżej wymienionych kroków możesz być pewna, że czeka Cię udany wyjazd!

undefined

Kategorie
Uroda