Ozdoby na paznokciach hybrydowych

Piękne, zadbane paznokcie to ozdoba każdej kobiety. Nic więc dziwnego, że wiele pań poszukuje ciekawych i niebanalnych rozwiązań, które pozwolą im wyglądać efektownie i modnie. Na szczęście, w dzisiejszych czasach mamy dostęp do wielu rodzajów ozdób, z których każda z nas może wybrać idealne akcenty dla siebie.

Lakiery hybrydowe nie muszą być nudne

O tym, że wykonanie manicure hybrydowego to dobry pomysł wie naprawdę wiele kobiet. Lakiery hybrydowe utrzymują się na paznokciach naprawdę długo. Niestety, pomalowane na jeden kolor paznokcie nie prezentują się zbyt ciekawie. Rozwiązaniem, które może uatrakcyjnić tego typu manicure są różnego rodzaju ozdoby, które dostępne są obecnie w wielu wzorach i wariantach. Możemy umieścić je na jednym paznokciu lub zdecydować się na delikatną dekorację wszystkich płytek. Sprawdźmy więc z jakimi możliwościami mamy do czynienia.

Naklejki i kwiatki

Jedną z najpopularniejszych a jednocześnie najłatwiejszych w nałożeniu ozdób na paznokcie są różnego rodzaju naklejki. Przybierają różne postacie – kryształków, gwiazdek, świecących perełek a nawet wzorów i napisów. Jedna ze stron takich dekoracji pokryta jest warstwą kleju, dlatego ich nałożenie na paznokcie zajmuje naprawdę niewiele czasu. Niestety, tego typu ozdoby często odklejają się w najmniej odpowiednim momencie.

Doskonałą alternatywą dla nich są materiałowe kwiatki, które nakłada się na paznokcie a następnie przykrywa warstwą wierzchniego lakieru. Tego typu ozdoby są znacznie wytrzymalsze. Co więcej, kwiatki na paznokciach prezentują się niezwykle kobieco i pasują do każdej stylizacji. Warto również dodać, że tego typu elementy dekoracyjne dostępne są w naprawdę atrakcyjnych cenach, co jest ich dodatkowym atutem.

Jak widzisz, zdobienie paznokci hybrydowych w dzisiejszych czasach nie jest zadaniem trudnym. Co więcej, masz naprawdę szeroki wybór różnego rodzaju ozdób, z których bez trudu znajdziesz idealną dla siebie. Koszt ich zakupu nie jest wysoki, dlatego warto zadbać o to, by twoje paznokcie prezentowały się wyjątkowo.

Kategorie
Poradniki