Odkryj sekret idealnej cery – laserowe odmładzanie skóry

W Internecie krąży wiele porad, jak domowymi sposobami poradzić sobie z najróżniejszymi problemami, które dotykają naszą skórę. I niektóre z nich się nawet sprawdzają, o ile problem jest niewielki i ma przejściowy charakter. Jednak w większość przypadków niedoskonałości skórne nie są łatwe do usunięcia, a ich leczenie wiąże się z wieloletnią terapią u dermatologa. Choć i to nie zawsze pomaga w 100%. W pozbyciu się wielu niedoskonałości skórnych, takich jak przebarwienia, utrata jędrności, blizny czy rozstępy, może być pomocne zastosowanie laseroterapii. Odpowiednio dobrana terapia laserem potrafi usunąć skutki fotostarzenia, zwężyć rozszerzone pory, odmłodzić i ujędrnić skórę.

Na czym polega laserowe odmładzanie skóry?

Jak zapewniają eksperci z bydgoskiej i częstochowskiej Bieńkowscy Clinic – Laser Cutera Enlighten umożliwia wykonanie mało bolesnego i niewymagającego zabiegu, którego efekty można smiało porównać z rezultatami uzyskiwanymi podczas zabiegów chirurgicznych. Zabieg rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenie i odtłuszczenia skóry. Do znieczulenia używa się żelu z tetrakainą i dodatkowo stosuje się system chłodzący Zimmer, który znacznie poprawia komfort zabiegu. W niektórych przypadkach znieczulenie nie jest konieczne i wystarczy tylko schładzanie skóry. Po zakończeniu zabiegu na skórę aplikowane są specjalistyczne kosmetyki łagodzące.

Dwie opcje zabiegu

Laser Cutera Enlighten umożliwia zastosowanie dwóch różnych terapii. Każda z nich skierowana jest na leczenie nieco innych problemów skórnych, dotykających różne partie ciała:

  • terapia Pico GENESIS – dedykowana jest pacjentom z przebarwieniami i łagodnymi zmianami barwnikowymi, a także mającymi problem z rozszerzonymi porami na twarzy;
  • terapia Pico MLA – stosuje się ją w celu odmłodzenia i ujędrnienia skóry oraz redukcji rozstępów i blizn.

Zarówno terapia Cutera Enlighten Pico GENESIS, jak i Pico MLA wykonywane są w klinikach Bieńkowscy Clinic w Bydgoszczy i Częstochowie. Gdy dokucza nam permanentny problem skórny, warto skonsultować się z lekarzem medycyny estetycznej, wykonującym ten zabieg i dowiedzieć się, jaka forma terapii będzie dla nas najlepsza.

Bez śladu przebarwień

Wszelkiego rodzaju przebarwienia cery są niezwykle uciążliwymi zmianami skórnymi. Mogą być wywoływane zarówno uszkodzeniami powstałymi podczas opalania, jak i chorobami spowodowanymi zaburzeniami gospodarki hormonalnej w organizmie. Zaletą zabiegów laserem Cutera Enlighten jest to, że potrafią sobie poradzić z przebarwieniami o różnym podłożu. Od razu po zabiegu następuje widoczna poprawa kolorytu skóry, twarz staje się odmłodzona, zyskuje bardziej promienny i świeży wygląd. Oprócz redukcji przebarwień, laser równie dobrze radzi sobie z barwnikowymi zmianami skórnymi o charakterze łagodnym, a także z rozszerzonymi porami na skórze twarzy.

Przywrócenie jędrności od stóp do głów

Niestety, wraz z wiekiem nasza skóra coraz bardziej poddaje się działaniu grawitacji. Do spadku jej kondycji, który objawia się utratą jędrności, przyczyniają się takie czynniki, jak ciąża, długotrwały stres, dieta czy zanieczyszczenie środowiska. Skutecznym lekiem na wiotczenie skóry okazuje się laseroterapia. Nowoczesne urządzenie Cutera Enlighten w wersji Pico MLA umożliwia odmłodzenie twarzy i ujędrnienie ciała. Powoduje wyraźną przebudowę skóry i zniwelowanie jej wiotkości. Przy okazji redukuje zmiany pigmentacyjne i melazmę. Można go również zastosować do usuwania blizn atroficznych (w szczególności potrądzikowych) i redukcji rozstępów.

Więcej na temat zabiegów z użyciem lasera z serii Cutera Enlighten dowiesz się, odwiedzając stronę: https://bienkowscyclinic.pl/

Kategorie
Uroda