Najlepiej odświeżające płyny do płukania ust

Nie od dziś wiadomo, że dbałość o stan uzębienia i naszej jamy ustnej to jedna z podstawowych rzeczy, o których musimy pamiętać na co dzień. Samo szczotkowanie jednak nie wystarcza. Aby móc cieszyć się pięknym i przede wszystkim zdrowym uśmiechem, koniecznym rozwiązaniem jest używanie także płynu do płukania ust. Nie zastępuje on prawidłowego szczotkowania, ale ma możliwość dotrzeć tam, gdzie nie może już szczoteczka. Dobry płyn do płukania jamy ustnej chroni nas także przed kamieniem nazębnym, niweluje nieświeży oddech i pomaga w infekcjach dziąseł. W dzisiejszym wpisie podpowiemy, które płyny najlepiej radzą sobie z odświeżaniem naszej jamy ustnej. Każdy z przedstawionych przez nas produktów, można znaleźć na: https://www.listerine.pl/products

1. LISTERINE® GREEN TEA Płyn do płukania jamy ustnej — nasza pierwsza propozycja powstała z inspiracji naturą. Płyn wzmacnia szkliwo, chroni przed próchnicą, usuwa bakterie, które pozostały po szczotkowaniu i zapobiega powstawaniu płytki nazębnej. Rewelacyjny zapach naturalnej zielonej herbaty doskonale radzi sobie z odświeżaniem oddechu.

2. LISTERINE® TEETH AND GUM DEFENCE Płyn do płukania jamy ustnej — nasza druga propozycja również rewelacyjnie radzi sobie w walce z próchnicą, a przy tym doskonale wzmacnia zęby i redukuje płytkę nazębną. Zapach jest świeży, mocny i naprawdę przyjemny — radzi sobie doskonale z odświeżeniem oddechu w ciągu dnia. Polecamy go osobom, które lubują się w intensywnych aromatach.

3. LISTERINE® TOTAL CARE ZERO™ Płyn do płukania jamy ustnej — nasz numer trzy, został stworzony z myślą o osobach, które szukają idealnie odświeżającego płynu z łagodnym smakiem i zapachem. Właśnie taki jest Listerine Total Care Zero, który rewelacyjnie radzi sobie z dbaniem o higienę jamy ustnej. Płyn zapobiega próchnicy, wzmacnia zęby, usuwa baterie i odświeża oddech.

4. LISTERINE® FRESH BURST Płyn do płukania jamy ustnej — nasza czwarta propozycja to płyn, który podobnie jak i jego poprzednicy rewelacyjnie radzi sobie z redukowaniem płytki nazębnej, zapobieganiu powstawania chorób dziąseł i usuwaniem bakterii w jamy ustnej. Na tle poprzedników, wyróżnia go fakt, że zawiera rewelacyjne olejki eteryczne, takie jak eukaliptusowy, tymolowy, mentolowy — składniki doskonale odświeżają jamę ustną, a przy tym nie naruszają naturalnej równowagi flory bakteryjnej nawet przy długotrwałym stosowaniu.

Wybór idealnego płynu do płukania nie jest prosty, ale zdecydowanie warto poświęcić tej czynności kilka minut. Płyny Listerine rewelacyjnie dbają o naszą jamę ustną, a przy tym na długo odświeżają.

Kategorie
Zdrowie