Najbardziej wyjątkowe dodatki na wesele – trendy 2020

Już od dłuższego czasu drobne prezenty dla gości stały się uroczym zwyczajem i weszły na stałe do tradycji weselnych.

To bardzo miły gest od strony pary młodej, który wywołuje radość gości weselnych – a przy tym świetnie prezentuje się na stole. Takie prezenciki są również uzupełnieniem dekoracji stołu oraz uzupełnieniem całości stylistyki przyjęcia. Pięknie przygotowane i zapakowane upominki zapiszą się na długo w pamięci gości weselnych.

Ciekawy pomysły na prezenty dla gości

Pomysłów na prezenty dla gości jest naprawdę wiele i każdy znajdzie coś dla siebie. Ważne, aby były one dopełnieniem całości stylu, w jakim jest przygotowana uroczystość. Z pewnością wielu gościom przypadnie do gustu prezent w postaci słodkości, jak na przykład czekoladki z personalizowaną obwolutą. Na etykiecie możemy dodać dowolną grafikę lub tekst. Może być to grafika, która się powtarza na innych elementach i akcesoriach weselnych lub ozdobić inicjałami państwa młodych. Możemy również napisać krótką sentencję, wszystko w dowolnej kolorystyce.

Chyba każdy lubi magnesy na lodówkę, to bardzo prosta i zarazem urocza pamiątka nie tylko z wakacji. Możemy również dla gości weselnych wykonać magnesy, tutaj również panuje całkowita dowolność. Może być na nim umieszczone zdjęcie państwa młodych lub dowolny tekst. Magnes można również ozdobić grafiką z motywem przewodnim stylistyki uroczystości.

Świetny pomysł na upominek dla gości weselnych to małe eleganckie buteleczki z nalewką. Nawet możemy sami przygotować taką nalewką w domu i przelać do buteleczek. Również na etykiecie można umieścić dowolną grafikę lub zdjęcie. Ważne żeby pasowało do całości stylistyki przyjęcia i podpisać na przykład inicjałami pary młodej. Taki prezent jest całkowicie personalizowany, a goście będą miło wspominać wesele.

Kolejna propozycja na słodki upominek dla gości weselnych to miód, kto nie lubi miodu. To świetna propozycja, która będzie pięknie wyglądać, a nasi goście będą wspominać wesele i słodzić sobie herbatę miodem lub jeść ciasteczka z dodatkiem miodu. A propos ciasteczek, bardzo atrakcyjnym prezentem są ciasteczka z wróżbą. To bardzo fajna zabawa, która sprawi każdemu wiele radości. Jeśli jeszcze nie wiemy jakie wybrać podziękowania dla gości to możemy poszukać na przykład w sklepach internetowych.

Jakie pudełko na koperty wybrać?

Pudełko na koperty to bardzo sprytny i dyskretny sposób na przechowanie prezentów ślubnych. Obecnie na rynku można dostać bardzo dużo modeli skrzynek na koperty. Można również ją wykonać na zamówienie i spersonalizowaną. Przed podjęciem decyzji o konkretnym modelu warto najpierw przyjrzeć się jakie mamy zaproszenia na ślub oraz winietki ślubne.

Jeśli uroczystość będzie w stylu rustykalnym to możemy wybrać na przykład pudełko na koperty drewniane lub wykonane z szarego kartonu. To oczywiście tylko przykład, ponieważ dostępne są przeróżne pudełka, które dopasujemy do swojego stylu. A również możemy w pełni spersonalizować i ozdobić dowolną grafiką.

Kategorie
Poradniki