Nagroda IK Magazine Awards Women’s Prestige dla FittSpray

Po raz kolejny marka Vital Progres udowodniła, że zasługuje na uznanie, a jej produkty są godne polecenia. Podczas uroczystej gali wręczenia statuetek IK Magazine Awards Women’s Prestige organizowanej przez magazyn Imperium Kobiet marka Vital Progres dzięki produktowi Fitt Spray otrzymała nagrodę za nowatorskie podejście do odchudzania i zwalczania nadwagi.

Rozdanie prestiżowych statuetek IK Magazine Awards Women’s Prestige połączone było z ósmymi urodzinami magazynu Imperium Kobiet oraz premierą książki Ilony Adamskiej, redaktor naczelnej magazynu, pt. „W realu i w sieci, czyli co jest ważne w biznesie i nie tylko. Część druga”. Uroczystość odbyła się w warszawskim klubie LOFT 44 i zgromadziła ponad 120 gości, w tym osobistości ze świata biznesu oraz gwiazdy polskich filmów i seriali.

Statuetki zostały przyznane markom skierowanym do kobiet, które kierują się zasadami biznesowego fair play oraz charakteryzują się wysoką jakością produktów i usług – przyznaje organizatorka wydarzenia Ilona Adamska.

W gronie 30 nagrodzonych marek zaszczytne miejsce zajęła firma Vital Progres. Wszystko to za sprawą opracowanej przez nią nowatorskiej metody zwalczania problemów z nadwagą.

Fitt Spray to specyfik, który stosuje się doustnie 3 razy dziennie po głównych posiłkach lub doraźnie w celu zwalczania napadów wilczego apetytu. Rezygnacja ze spożywania pustych kalorii jest zatem niezwykle prosta, ponieważ działanie produktu dostrzegalne jest natychmiast po jego zastosowaniu. Warto także podkreślić, że Fitt Spray pomaga wypracować nawyk regularnego odżywiania się, dzięki czemu można zapomnieć o efekcie jojo.

Fitt Spray występuje w trzech wariantach. Formuła PRO powinna być stosowana przez osoby rozpoczynające dopiero swoją walkę z nadwagą. Jej zadaniem jest przyspieszenie metabolizmu, zmniejszenie apetytu i zapanowanie nad atakami wilczego głodu. Formuła PROTECT zapobiega efektowi jojo i jest przeznaczona jest dla osób, które chcą zachować wypracowany już efekt. Formuła PROGRESS dedykowana jest dla osób aktywnych fizycznie, bowiem regeneruje mięśnie po wysiłku i pomaga je wyrzeźbić oraz zwiększa wydajność podczas ćwiczeń.

Wśród składników Fitt Spray znajdują się: hoodia gordonii, garcinia cambogia, african mango, l-karnityna, oraz CGA + kofeina.

Fitt Spray to całkowicie naturalny specyfik, który nie wywołuje efektów ubocznych, nie wchodzi w interacje z lekami, a przede wszystkim ma bardzo wysoką skuteczność, co zostaje coraz częściej doceniane.

Kategorie
Pozostałe